Yogacentrum Hlavní menu

Akrojóga aneb základy jarního létání pro začátečníky

Přejete si vyzkoušet akrojógu s Ondřejem a Petrou a různé její aspekty? Objevte akrojógu, tak jak propojuje techniky akrobacie, jógy a léčivé thajské masáže.Workshop bude rozdělen na dvě části, každá bude věnována jednomu odvětví akrojógové praxe - solárnímu (akrobatickému) a lunárnímu (terapeutickému).
V první části se zahřejeme a protáhneme. Posílíme tělo základy lehkého akrobatického partnerského létání. A v druhé části budeme naopak pracovat na uvolnění a zklidnění, abychom v nás probudili umění terapeutického doteku.

Budeme se také učit pracovat převážně ve trojicích v klasických akrojógových rolích: báze (základna přenášející stabilitu země letci), letec (s důvěrou se vznášející na nohou či rukou báze) a spotter (zajišťující naprosté bezpečí a poskytující pohled zvenčí k uchování dobré techniky). Každý si vyzkouší všechny tři role, čímž podpoříme hlubší pochopení pozic a přechodů.

Na co se můžete těšit:
- kruhové hry
- partnerská jóga
- lehká partnerská akrobacie
- thajská masáž

Co s sebou?
- Pohodlné oblečení (můžete se ocitnout i hlavou dolů, tak s tím prosím počítejte),
- mít s sebou kamaráda je fajn, ale není podmínkou,
- dobrou náladu.

Pro koho je workshop určen?

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

5 jógových rande, která vám otevřou čakry

Je léto, čas lásek a seznamování. Přemýšlíte, jak skloubit flirt a jógu? My jsme taky přemýšleli a sepsali jsme hned pět tipů na jógová rande.

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz