Yogacentrum Hlavní menu

Acrojógový workshop

Acroyoga 2Už víte co je acrojóga? Ano, to jsou ty krásné balanční pozice ve dvou, někdy i více lidech povznesené do vzduchu :) Je to hravější forma jógové praxe, kterou rozšíříte tím, že jí sdílíte s dalšími lidmi, hrajete si, bavíte se...

V dopolední části semináře se zaměříme na zahřátí a posílení našeho těla tak, abychom ho připravili na praxi acrojógy. Podíváme se na svět z jiné perspektivy v inverzních pozicích s dopomocí, takže je zvládne úplně každý. Budeme pracovat individuálně, v párech i skupinově. Ukážeme si základní acrojógové pozice.

V odpolední části semináře se zaměříme na přechody v acrojógových pozicích tak, aby na sebe plynule navazovaly a abychom v naší praxi získali ladnost. Na závěr si dopřejeme odpočinek a regeneraci pomocí jemnějšího terapeutického létání s prvky thajské masáže.


A několik upozornění na závěr:

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Pod stromečkem 2019: vánoční inspirace

Jóga v těhotenství: Velkého břicha už se nebojím

Jak vypadá těhotný strom? A proč je velké břicho lepší než malé? Povídaly jsme si s Adélou Bukovskou, lektorkou gravid jógy.

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz