Yogacentrum Hlavní menu

Acrojógový workshop

Acroyoga 2Už víte co je acrojóga? Ano, to jsou ty krásné balanční pozice ve dvou, někdy i více lidech povznesené do vzduchu :) Je to hravější forma jógové praxe, kterou rozšíříte tím, že jí sdílíte s dalšími lidmi, hrajete si, bavíte se...

V dopolední části semináře se zaměříme na zahřátí a posílení našeho těla tak, abychom ho připravili na praxi acrojógy. Podíváme se na svět z jiné perspektivy v inverzních pozicích s dopomocí, takže je zvládne úplně každý. Budeme pracovat individuálně, v párech i skupinově. Ukážeme si základní acrojógové pozice.

V odpolední části semináře se zaměříme na přechody v acrojógových pozicích tak, aby na sebe plynule navazovaly a abychom v naší praxi získali ladnost. Na závěr si dopřejeme odpočinek a regeneraci pomocí jemnějšího terapeutického létání s prvky thajské masáže.


A několik upozornění na závěr:

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Lvi, vlci a ježaté míčky – když přijdou děti na jógu

Vždycky ve středu odpoledne se Yogacentrum otevírá dalším věkovým kategoriím. Barbora Debnárová učí jógu pro rodiče s dětmi a abychom zjistili, jak vypadají ásany pro mrňata, vypravili jsme se na lekci s jogínkami Leontýnkou a Matyldou.

Jógují rodiče, jógují děti!

Yogacentrum naslouchá svým klientům a přináší novinky do rozvrhu: lekce pro rodiče s dětmi. Od batolat po puberťáky – pro každého máme něco!

Velká vánoční inspirace

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz