Yogacentrum Hlavní menu

Acrojógový workshop 2015

Acroyoga 2Už víte co je acrojóga? Ano, to jsou ty krásné balanční pozice ve dvou, někdy i více lidech povznesené do vzduchu :) Je to hravější forma jógové praxe, kterou rozšíříte tím, že jí sdílíte s dalšími lidmi, hrajete si, bavíte se...

V dopolední části semináře se zaměříme na zahřátí a posílení našeho těla tak, abychom ho připravili na praxi acrojógy. Podíváme se na svět z jiné perspektivy v inverzních pozicích s dopomocí, takže je zvládne úplně každý. Budeme pracovat individuálně, v párech i skupinově. Ukážeme si základní acrojógové pozice.

V odpolední části semináře se zaměříme na přechody v acrojógových pozicích tak, aby na sebe plynule navazovaly a abychom v naší praxi získali ladnost. Na závěr si dopřejeme odpočinek a regeneraci pomocí jemnějšího terapeutického létání s prvky thajské masáže.


A několik upozornění na závěr:

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Velká vánoční inspirace

Jak se staví Yogashop

Nejdůležitější pražská jógová adresa: Jateční 1615/45, Praha 7. Právě tam od začátku srpna funguje kamenný Yogashop! Cesta k němu trvala Janě Smažíkové 17 let. Jak to všechno bylo?

Jógologie: nedostatek času

Na Jóga blogu pokračuje malý vzdělávací seriál. V Jógologii postupně rozebíráme nejčastější problémy jogínů a jogínek a podíváme se na nejlepší řešení. Vše odzkoušeno jógou a prověřeno mnoha hodinami na podložce! V pátém díle probereme nedostatečné časové možnosti a jak si přece jen vyhradit chvíli na jógu.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz