Yogacentrum Hlavní menu

Akce a semináře

2.3. - 16.3. 2019

Jóga v jižní Indii - Peace Garden Beach Resort

Pokud chcete zažít spousty osvěžujících zážitků z jižní Indie - Goa a spojit je se svou jógovou praxí, neváhejte a pojeďte s Janou Smažíkovou . Ubytování, lekce jógy, ale i stravování je přímo u Indického oceánu.

Cena:
od 8990Kč

Obsazenost:
Stále volná místa

2.3.2019

Jóga pro muže

Pánové, máte pocit, že jóga je hlavně dámská záležitost? Nebo si říkáte, že jóga pro Vás určitě není, protože je to nuda - pouze nějaké dýchání a meditování? Přijďte si své předsudky ověřit. Třeba se utvrdíte ve svém názoru, ale aspoň budete vědět, že jste to zkusili…

Cena:
590 Kč

Obsazenost:
Stále volná místa

4.5.2019

Workshop Relaxace-koncentrace-meditace

Tento workshop vám pomůže zrelaxovat tělo i mysl a naučit se nové techniky pro svou jógovou a meditační praxi. Hlubinná relaxace a koncentrace jsou klíčem nejen ke kvalitní jógové praxi, ale i ke zdravému, naplněnému životu.

Cena:
799 Kč

Obsazenost:
Stále volná místa

19.10.2019

Jóga jako terapie

Workshop terapeutické jógy vám nabízí reflexi vaší aktuální fyzické a psychické kondice. Půjdeme cestou uvolňování i posilování, protahování i otevírání, zklidňování i příjemné energetizace. Budeme rozpouštět blokace v rovině tělesné, mentální i emoční.

Cena:
690 Kč

Obsazenost:
Stále volná místa

19. 10. - 30. 10. 2019

Jóga na rajském ostrově Srí Lanka

Pokud chcete zažít mnoho osvěžujících zážitků z tohoto rajského ostrova spojených s vaší jógovou praxí, neváhejte a pojeďte na Srí Lanku s Janou Smažíkovou. Lekce jógy budou na terase s výhledem na oceán.

Cena:
od 14.990 Kč

Obsazenost:
Stále volná místa

Buďte s Yogacentrem
ve spojení

Jóga blog

Pod stromečkem 2019: vánoční inspirace

Jóga v těhotenství: Velkého břicha už se nebojím

Jak vypadá těhotný strom? A proč je velké břicho lepší než malé? Povídaly jsme si s Adélou Bukovskou, lektorkou gravid jógy.

Věčná otázka: Jak začít s jógou?

Jóga je samá filosofie, to není žádné cvičení. U jógy se musí stát na hlavě. Jogíni sedí v lotosovém květu a pořád dokola zpívají. Kdo dělá jógu, musí být vegan. Máte taky nějaké důvody, proč jste pořád ještě nezačali? V článku vám vyložíme, proč jsou všechny obavy zbytečné.

Celý blog

YC na Facebooku

Newsletter

Chcete dostávat novinky a akce Yogacentra na e-mail? Stačí zadat Vaši e-mailovou adresu:

Také jsme na

Youtube Instagram Google+

Udělejte si radost
v našem jóga obchodu

a další na yogashop.cz